PRODUKUJ WŁASNY PRĄD
FOTOWOLTAIKA
SYSTEMY SOLARNE (FOTOWOLTAICZNE) - OFF GRID
SYSTEMY SOLARNE (FOTOWOLTAICZNE) - ON GRID
OSPRZĘT DODATKOWY
FINANSOWANIE
MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

Moduły Polikrystaliczne

Ogniwo fotowoltaiczne jest to urządzenie które przekształca promieniowanie słoneczne bezpośrednio w elektryczność. Zjawisko to nosi nazwę efektu fotowoltaicznego. Do najwydajniejszych i najczęściej stosowanych obecnie w praktyce ogniw słonecznych należą ogniwa poli i monokrystaliczne, zbudowane w oparciu o technologię krzemową.

 

PANELE POLIKRYSTALICZNE zbudowane są z ogniw, składających się z wielu małych kryształów krzemu. Moduły te są mniej wydajne od paneli monokrystalicznych, ich proces produkcji mniej złożony a cena niższa. Z tego powodu panele te są najbardziej rozpowszechnione, zarówno w zastosowaniach domowych jak i dużych elektrowniach słonecznych.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się panele polikrystaliczne 60 płytkowe o mocach 235-265W oraz 72 płytkowe 285-315W. Kliknij w obrazek aby powiększyć. Wszystkie produkty HYMON ENERGY charakteryzują się wysoką wydajnością i jakością wykonania. Posiadane certyfikaty: TUV, CE.


Moduły Monokrystaliczne


PANELE MONOKRYSTALICZNE składają się z pojedynczych ogniw, które tworzone są z jednorodnego kryształu krzemu o uporządkowanej budowie wewnętrznej. Podstawą do tworzenia ogniw są odpowiedniej wielkości bloki krzemu. Są one cięte na warstwy, których grubość wynosi około 0,3mm. Ogniwa monokrystaliczne osiągają najwyższy poziom żywotności oraz sprawności.

Nasza oferta została poszerzona o panele monokrystaliczne o mocach 185-200W, równiez w kolorze czarnym.