PRODUKUJ WŁASNY PRĄD
FOTOWOLTAIKA - PANELE SOLARNE
LAMPY SOLARNE
ZNAKI AKTYWNE
POMPY CIEPŁA - INSTALACJE
OGRZEWANIE PODŁOGOWE i ŚCIENNE
REKUPERACJA
MATA TERMOIZOLACYJNA
GALERIA OBRAZÓW/REFERENCJE
FOTOWOLTAIKA - PANELE SOLARNE W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy fotowoltaiczne do produkcji energii (pradu) ze słońca, które można zamontowac na każdym dachu, a także zestawy wolnostojące. Zajmujemy sie również budową profesjonalnych elektrowni PV produkujących prąd nie tylko na własne potrzeby ale równiez w celu odsprzedaży.
LAMPY SOLARNE
W naszej ofercie znajdują się lampy solarne  i hybrydowe solarno wiatrowe (Bratek, Bratek Retro, Bocian, Czapla i Żuraw ).
Na ponizszych zdjęciach możemy zobaczyć niektóre z nich.
ZNAKI AKTYWNE
Znaki drogowe w Polsce niekiedy muszą być ustawione na obszarach słabo widocznych lub o niedostatecznej widoczności. Lasy i tereny niezabudowane stanowią duże wyzwanie dla kierowców, dlatego powstały aktywne znaki drogowe, które sprawdzają się w takich miejscach.
Takie znaki montuje się również przy przejściach w okolicach szkół i innych przejściach dla pieszych.
POMPY CIEPŁA - INSTALACJE
Poniższe zdjęcia przedstawiają kilka naszych realizacji z zastosowaniem najczęściej montowanych pomp ciepła o mocy 11 kW, 14 kW i 17 kW.
OGRZEWANIE PODŁOGOWE i ŚCIENNE
Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe i ścienne stosuje się dzisiaj powrzechnie w nowoczesnych domach lub przy modernizacji starych obiektów, przy zastosowaniu pomp ciepła.
REKUPERACJA
MATA TERMOIZOLACYJNA Mata termoizolacyjna jest produktem, który można zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebujemy ograniczyć straty ciepła. Poniższe zdjęcia przedstawiają rózne mozliwości jej zastosowania.
0 element(y|ów)